ŚWIĘTOKRZYSKI FUNDUSZ LOKALNY

Dziś w Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach odbyło się spotkanie inaugurujące tegoroczną edycję Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego. Wydarzenie z udziałem Dyrektora Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Michała Brauna, Pełnomocnika Wojewody ds. NGO Michała Piaseckiego oraz Prezydent Miasto Kielce Agaty Wojdy, zgromadziło przedstawicieli wielu organizacji pozarządowych działających na terenie województwa świętokrzyskiego.
W tym zacnym gronie nie mogło zabraknąć przedstawiciela Geoparku Świętokrzyskiego, w ramach którego współpracujemy z organizacjami pozarządowymi z naszego regionu i nie tylko. Gratulujemy organizatorom dzisiejszego wydarzenia, a uczestnikom – przedstawicielom świętokrzyskich organizacji pozarządowych, życzymy powodzenia w realizacji projektów.
Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat tegorocznej edycji Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego, której operatorem jest Fundacja imienia Stefana Artwińskiegohttps://www.swietokrzyskiegranty.pl/o-projekcie

What's your reaction?
0Cool0Upset0Love0Lol
O Geoparku
Informacje praktyczne
Kontakt
Geopark Świętokrzyski
MODERNIZACJA STRONY SFINANSOWANA ZOSTAŁA ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W RAMACH UMOWY EST-IV.35.2021
cert-pot

2021 © Geopark Świętokrzyski | made with by fajne studio kreatywne

do góry
Skip to content