GEOPARKOWE FORUM NAUCZYCIELI

Dziś odbyła się pierwsza, robocza sesja online związana z inicjatywą stworzenia Geoparkowego Forum Nauczycieli, w ramach Europejskiej Sieci Geoparków. Podczas sesji przedstawiciele geoparków działających w Grupie Roboczej ds. Edukacji dyskutowali na temat możliwości stworzenia platformy komunikacji i współpracy pomiędzy nauczycielami ze szkół znajdujących się na terenie Światowych Geoparków UNESCO zrzeszonych w European Geoparks Network.

Jako Światowy Geopark UNESCO Geopark Świętokrzyski/ The Holy Cross Mountains Geopark również braliśmy aktywny udział w tym spotkaniu. Wspólnie z Izabelą Krzak-Borkowską ze Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach prezentowaliśmy nasze doświadczenia związane m.in. z realizacją działań geoedukacyjnych i międzynarodowych projektów partnerskich oraz promowaniem dwujęzyczności w szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego.
Spotkanie odbyło się przy wsparciu organizacyjnym sekretariatu Globalnej Sieci Geoparków. Dziękujemy koordynatorom i wszystkim uczestnikom spotkania za owocną dyskusję.

What's your reaction?
0Cool0Upset0Love0Lol
O Geoparku
Informacje praktyczne
Kontakt
Geopark Świętokrzyski
MODERNIZACJA STRONY SFINANSOWANA ZOSTAŁA ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W RAMACH UMOWY EST-IV.35.2021
cert-pot

2021 © Geopark Świętokrzyski | made with by fajne studio kreatywne

do góry
Skip to content